20 Жовтня 2016      528    

Яким має бути обідній стіл для кухні?

Яким має бути обідній стіл для кухні?

Квадратний, прямокутний або овальний? Де краще купити кухонний стіл? Ці і багато інші питаннь приходять нам в голову, коли прийшов час вибирати стіл для кухні.
Стіл для їдальні повинен бути не занадто великим, щоб не заважав. Але і не занадто маленький, щоб гості не юрбилися під час святкових прийомів їжі. Міцний і зручний, але не занадто дорого.

Колись, коли їжу подавали в їдальні, стіл міг бути довільно великий і масивний. В даний час, коли ми намагаємося об’єднати простір вітальні, кухні і їдальні, це вже не так просто. Тим більше, що часто стіл повинен служити нам і у будні дні.
Обмеження в просторі, змушують нас часто ретельно продумувати форми столу. У невеликих кухнях добре підійдуть меблі з розсувною стільницею.

Традиційний прямокутний стіл є найбільш комфортним, але також займає багато місця. Тому що потрібно додатковий простір, необхідний на переміщення навколо столу, а також місце для стільців .

Там, де метраж менше, краще підійде стіл круглої або овальної форми. Обидві моделі позбавлені гострих кутів, тому можна їх обійти без зіткнення, навіть якщо відстань між столом і стіною мінімальна .

Мода швидко змінюється, у минуле відходять конкретні проекти, навіть модні колись столи з кованого металу з відкритими скляними стільницями, хто про них пам’ятає?

Якщо ми не боїмося експериментів, а декор ми любимо часто міняти, можна дозволити собі більшу гнучкість – від матеріалів класичних , до елегантних виробів з натурального каменю. Дерево і його похідні ніколи не виходять з моди.

При виборі матеріалу слід пам’ятати також про експлуатаційні якості. Особливо, якщо стіл буде використовуватися не тільки на свята. Наприклад стіл з товстою скляною стільницею , дуже цікаво, але ми повинні бути обережні, коли по будинку з великою швидкістю переміщаються діти , скло, навіть в безпеці, легко б’ється і тріскається. Стіл повинен виконувати своє пряме призначення, а не ставати елементом декору.

© 2011 - 2023 Кухні Львів · Наші партнери "Шафи купе Львів" - найкращий вибір - супер ціна!