18 Жовтня 2016      567    

Вибір стола для кухні

Вибір стола для кухні

Стіл на кухні асоціюється з сімейним теплом, безпекою та комфортом. Це предмет меблів, який приваблює і має незвичайну здатність об’єднання. Перш ніж вибрати модель для своєї кухні, подумайте над потребами, досліджуйте всі можливості .

Кухонний стіл повинен бути підібраний залежно від стилю інтер’єру. Якщо в кухні вже є інші меблі, стіл повинен гармоніювати з ними стилістично, може мати тільки стільницю з того ж дерева або основу в колір фасадів шаф. Якщо ви хочете створити більш вишуканий інтер’єр, варто вибрати горіх. Деревина має гарний колір, який не буде ні занадто темний, ні занадто світлий.

В кухнях , де інтер’єр , який поєднується в теплій, заміській нотці, краще всього підійде дерев’яні, міцні меблі з природними “нерівностями” у вигляді сучків або кілець. Дерев’яні столи додадуть кухні дуже сімейний характер. Красиво будуть виглядати столи, які не є ні занадто темні, ні занадто світлі. Тут відмінно підійдуть, наприклад, горіх і яблуня. Ви можете додати також легкий блиск, що б стіл виглядав ще краще.

У скандинавському інтер’єрі відмінно буде виглядати, простий, білий кухонний стіл. Також може бути в кольорі натурального дерева. Кращим вибором тут будуть столи з сосни, можна залишити їх у натуральному кольорі або пофарбувати білою або сірою фарбою. Цікаво виглядають також дерев’яні столи і кольорові стільці з оргскла.
Стіл в стилі тосканської кухні повинен мати масивні конструкції з товстими, візерунковими з дерева ногами.

Кухонний стіл в стилі «лофт»- це завжди оригінальний предмет меблів. Обідній стіл в інтер’єрі стилю «лофт» часто стає центральним предметом, який об’єднує все. Стіл може бути встановлений в декількох місцях, в залежності від розмірів приміщення, особливості архітектури та оформлення.

© 2011 - 2023 Кухні Львів · Наші партнери "Шафи купе Львів" - найкращий вибір - супер ціна!