16 Жовтня 2016      474    

Кухня – важливе місце в квартирі

Кухня – важливе місце в квартирі

Якщо сімейне життя найчастіше відбувається на кухні, і саме в ній ми проводимо найбільше часу, задумайтеся про те, щоб облаштувати їдальню саме тут. Якщо у нас є невелика кухня, поставте стіл у стіни. Пам’ятайте, що необхідний простір, щоб на ньому зручно було сидіти, це приблизно 80 см від краю, на яких ми будемо сидіти, 120 см-це мінімальна довжина столу, щоб з одного краю посадити дві людини поруч один з одним.

Якщо кухня відкрита на вітальню, їдальню можна влаштувати на кордоні цих двох інтер’єрів. Це природним чином надасть простір. Такий поділ дозволить підтримувати зоровий контакт з гостями або членами сім’ї.

Їдальня, яка оформлена в салоні стає місцем святковим. Тому ми повинні подбати, щоб обідній стіл і стільці в їдальні, або вітальні були досить декоративні і відповідні до стилю решти інтер’єру.

Самий універсальний, буде розсувний стіл, площу якого ми можемо змінювати в залежності від ваших потреб. Він вимагає, достатньо місця. Пам’ятайте, що зручний, розкладний стіл зі стільцями для восьми чоловік буде потрібно близько 12 м2. Стіл повинен бути на відстані не менше 60 см від стін і меблів, щоб його можна було зручно обійти.

Круглий стіл займає візуально менше місця . Добре виглядає в центрі приміщення , гірше в кутку. Крім того, перевагою круглого столу є поділ місць.
Стіл прямокутний є більш універсальним, ніж круглий. Так само добре, його можна встановити в кутку приміщення, так і на середині.

Цікавою пропозицією може бути довгастий стіл з закругленими кутами, наприклад, еліптичний. Обтічна форма – виникає у версії традиційної та сучасної , він буде більш цікавим, а відсутність гострих кутів , зручніше.

© 2011 - 2023 Кухні Львів · Наші партнери "Шафи купе Львів" - найкращий вибір - супер ціна!