27 Жовтня 2016      524    

Який стіл вибрати буде продиктоване кількома факторами.

Який стіл вибрати буде продиктоване кількома факторами.

Як правило, на це впливають габарити вільного місця, тобто розмір самої кухні. Ще один фактор-це тип меблів-кухні, щоб підібрати підходящий стіл, відповідний всій кухні. Остання умова складається з наших смаків і потреб. Кухонний стіл повинен залежати від кількості членів сім’ї, чим їх більше, тим більше повинен бути стіл. Кухонні столи-це, зазвичай, столи прямокутні, квадратні або овальні. Кажуть , що за столом повинна збиратися вся родина, не без підстав існує формулювання сімейний стіл, який об’єднує всіх членів сім’ї. Раніше дуже модні були кухонні столи з висувними ящиками, захованими під стільницею. Сьогодні ми схиляємося до того, щоб стіл був, перш за все, місцем зустрічі всієї родини.

У кухні головне практичність і свобода руху. Тому при виборі столу слід подбати, щоб не заважав вільному руху і щоб не відрізнявся від меблів своїм зовнішнім виглядом і характером. Загалом, вибираємо стіл , беручи до уваги його форму, розмір і матеріал, з якого вони зроблений.

Кухонні столи-це, зазвичай, столи прямокутні, квадратні або овальні. За круглим столом поміститься більше людей, такі столи не мають кутів, що безпечніше, але займають більше місця. Централізована система дозволяє на більшу доступність для страв, а спілкування між користувачами є швидким і легким. Прямокутні або квадратні столи дуже функціональні, підходять для вузьких приміщень, де можна встановити їх під стіною. Для невеликої кухні ідеально підійде обідній розсувний стіл з стільницею. На кожен день не займе багато місця.

Щоб стіл був зручним для кожної людини, на ньому повинна бути передбачена площа 60 на 40 сантиметрів. Оптимальна висота кухонного столу-це 70-75 см.

Столи дерев’яні , переважно з темного або світлого дерева. Вони стійкі і красиво виглядають. Однак, ви можете мати труднощі з видаленням плям та подряпин. Міцні металеві столи, як правило, нижче, від дерев’яних, своїм зовнішнім виглядом створюють враження суворості.

Столи скляні – зручні і елегантні. Столи з пластику , їх колір легко можна підібрати, практичні, легко чистяться. Доступні в різних формах, привнесуть оригінальність і дизайн інтер’єру.

Важливо те, щоб сам стіл не справляв враження центрального на кухні. Це повинен бути елемент функціональний і вписувався в кухню, щоб все гарно виглядало. Стіл на кухні це один з найважливіших предметів меблів. Може стояти зовсім самостійно, може бути частиною острова або бути її продовження. Можливостей багато. Все залежить від розміру нашої кухні і стилю, який нас влаштовує.

© 2011 - 2023 Кухні Львів · Наші партнери "Шафи купе Львів" - найкращий вибір - супер ціна!