Який стіл вибрати буде продиктоване кількома факторами.

Який стіл вибрати буде продиктоване кількома факторами.

Як правило, на це впливають габарити вільного місця, тобто розмір самої кухні. Ще один фактор-це тип меблів-кухні, щоб підібрати підходящий стіл, відповідний всій кухні. Остання умова складається з наших смаків і потреб. Кухонний стіл повинен залежати від кількості членів сім’ї, чим їх більше, тим більше повинен бути стіл. Кухонні столи-це, зазвичай, столи прямокутні, квадратні або овальні. Кажуть , що за столом повинна збиратися вся родина, не без підстав існує формулювання сімейний стіл, який об’єднує всіх членів сім’ї. Раніше дуже модні були кухонні столи з висувними ящиками, захованими під стільницею. Сьогодні ми схиляємося до того, щоб стіл був, перш за все, місцем зустрічі всієї родини.

У кухні головне практичність і свобода руху. Тому при виборі столу слід подбати, щоб не заважав вільному руху і щоб не відрізнявся від меблів своїм зовнішнім виглядом і характером. Загалом, вибираємо стіл , беручи до уваги його форму, розмір і матеріал, з якого вони зроблений.

Кухонні столи-це, зазвичай, столи прямокутні, квадратні або овальні. За круглим столом поміститься більше людей, такі столи не мають кутів, що безпечніше, але займають більше місця. Централізована система дозволяє на більшу доступність для страв, а спілкування між користувачами є швидким і легким. Прямокутні або квадратні столи дуже функціональні, підходять для вузьких приміщень, де можна встановити їх під стіною. Для невеликої кухні ідеально підійде обідній розсувний стіл з стільницею. На кожен день не займе багато місця.

Щоб стіл був зручним для кожної людини, на ньому повинна бути передбачена площа 60 на 40 сантиметрів. Оптимальна висота кухонного столу-це 70-75 см.

Столи дерев’яні , переважно з темного або світлого дерева. Вони стійкі і красиво виглядають. Однак, ви можете мати труднощі з видаленням плям та подряпин. Міцні металеві столи, як правило, нижче, від дерев’яних, своїм зовнішнім виглядом створюють враження суворості.

Столи скляні – зручні і елегантні. Столи з пластику , їх колір легко можна підібрати, практичні, легко чистяться. Доступні в різних формах, привнесуть оригінальність і дизайн інтер’єру.

Важливо те, щоб сам стіл не справляв враження центрального на кухні. Це повинен бути елемент функціональний і вписувався в кухню, щоб все гарно виглядало. Стіл на кухні це один з найважливіших предметів меблів. Може стояти зовсім самостійно, може бути частиною острова або бути її продовження. Можливостей багато. Все залежить від розміру нашої кухні і стилю, який нас влаштовує.

© 2011 - 2019 Кухні Львів · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено