29 Жовтня 2016      963    

Ідеальна кухня – яка вона має бути?

Ідеальна кухня – яка вона має бути?

Ідеальна кухня – це поєднання функціональності і естетичного зовнішнього вигляду. Під час вибору кухонних меблів та обладнання слід звернути увагу на дуже багато різних факторів.
Естетика кухні буде залежати великою мірою від індивідуальних уподобань. Поточні тенденції дозволяють використовувати багато стилів. Незалежно від обраного дизайну, слід звернути увагу на ергономіку салону
Велике значення має вибір кухонних меблів та обладнання, яке буде насамперед підходити для індивідуальних потреб. Основні фактори, що впливають на дизайн інтер’єру, це частота використання кухні, а також форма і розмір приміщення. У разі такого інтер’єру величезне значення має і довговічність застосовуваних рішень. Вибрані матеріали повинні витримувати затоплення водою, високі температури, а також до утворення плям.

Одна з найбільших проблем при оформленні кухні є адаптація установки до форми і розміру приміщення. Потрібно звернути увагу на оптимальне використання простору, особливо якщо кухня невелика. У той же час слід пам’ятати про функціональності. Важливо розташування основних пристроїв та елементів обладнання – холодильника, плити і кухонної раковини, тому що їх розташування має вирішальне значення для ергономіки салону.
Однорядна забудова – у випадку такого рішення всі кухонні меблі, будуть поставлені в одному ряду. Система є досить ергономічна, тому краще всього використовувати іі тільки у випадку дуже вузьких приміщень або, коли кухня відкрита на вітальню і доступна лише одна стіна, уздовж якої можна встановити кухонні меблі. При конструюванні , потрібно пам’ятати про правильну послідовність всіх обладнаннь та дотриманням відстані між елементами обладнання.

Комплектація двобортна

При такій комплектації , кухонні меблі та інші зручності розташовані вздовж двох стін. Це більш ергономічна система. Найбільш практичне рішення-це розміщення холодильника, мийки і плити так, щоб шлях між ними був у формі трикутника. Таким простим способом можна збільшити функціональність приміщення і значно полегшити щоденне приготування їжі.

Ергономічна кухня дозволяє швидко готувати страви, зручно користуватися усіма кухонними пристроями . Щоб влаштувати дійсно функціональний інтер’єр, необхідно враховувати деякі моменти, які мають вирішальне значення.
Висота меблів повинна відповідати зросту користувача. Насамперед, це стосується стільниці, яка використовується для виконання багатьох операцій, необхідних при приготуванні їжі. Досить важким є підбір відповідного рішення, якщо на кухні будуть працювати люди з дуже різним ростом – у цьому випадку необхідний компроміс і застосовувати правило золотої середини.
Правильне розміщення шаф має величезний вплив на зручність використання кухні. Хороший варіант це, відмовитися від використання полиць в нижніх шафах, так як вони вимагають нахилу і важко вийняти речі, які були розміщені глибше. У цьому випадку підійдуть висувні ящики, які дозволяють на кращу організацію і легкий доступ до всіх предметів.
Які скриньки будуть кращі? Варто вибрати з амортизацією закривання і повного висунення. Вже на етапі проектування кухні необхідно продумати призначення кожного ящика і підібрати відповідні вкладиші, направляючі і інші практичні аксесуари, які полегшують підтримання порядку. Також на цьому етапі потрібно задуматися над практичним розподілом продуктів. Які частіше використовуються, повинні знаходитися під рукою, в легкодоступному місці, наприклад, на самому низькому рівні підвісних шаф. Добре спроектована кухня повинна бути запланована в відповідності з потребами сім’ї, а також їх кількістю.

© 2011 - 2023 Кухні Львів · Наші партнери "Шафи купе Львів" - найкращий вибір - супер ціна!