25 Жовтня 2016      491    

Сучасний кухонний стіл може виглядати в різних варіаціях.

Сучасний кухонний стіл може виглядати в різних варіаціях.

Одним з найпопулярніших альтернативних рішень, є острів. Найчастіше зустрічається в кухнях в англійському стилі.
У плануванні кухні з островом закладена ідея функціонального комфорту та компактності. Як правило, дерев’яну основу, обладнану ящиками і шафами , вінчає дерев’яна або гранітна стільниця Для такого кухонного столу, підбирають високі, табуретки стільці. На жаль, острів виправдовує себе тільки в великих кухнях .

На жаль, не всі мають у своєму розпорядженні великі кухні. У маленькій кухні краще поставити обідній стіл з круглою стільницею. Його м’який, обтічний дизайн не будуть пригнічувати приміщення. Овальний кухонний стіл з успіхом можна розмістити в кутку салону, і кожен знайде в ньому зручне місце. Варто пам’ятати, що скляна стільниця додасть кухні бажаної легкості.

Вибравши дерев’яний кухонний стіл, краще щоб він був розкладний. Під час великих урочистостей прихована частина робочого столу прийде на допомогу господарям. На дуже маленькій кухні , варто інвестувати в стільницю, яка монтується до стіни.
Кухонний стіл може приймати різні форми і фігури. Буває дерев’яний, металевий, чавунний. Круглий, прямокутний або у вигляді острова. Головне, щоб він був місцем зустрічей сім’ї та друзів. Красиві обставини будуть приємним доповненням.

Незалежно від того, якій моделі ви віддаєте перевагу, ви знайдете сотні столів, шаф та стільців для кухні, різних кольорів і дизайнів. Для людей, які цінують традиційні рішення, найбільшою перевагою будуть , у свою чергу, меблі з простою, класичною лінією, натхненні стилем прованс і кантрі. Натуральні матеріали додадуть інтер’єру затишок, а ніжні, пастельні тони дозволять їх освітлити .

© 2011 - 2023 Кухні Львів · Наші партнери "Шафи купе Львів" - найкращий вибір - супер ціна!