04 Березня 2019      520    

Які меблі для кухні вибрати: сучасні або класичні?

Які меблі для кухні вибрати: сучасні або класичні?

Кухня-це місце, де ми зберігаємо найрізноманітніший арсенал пристроїв, продуктів і різних дрібниць. Варто скористатися інноваційними ідеями, вони допоможуть нам підтримувати в салоні порядок і гармонію, зберігаючи під рукою все, що потрібно для роботи.

Сучасні меблі, це ідеальне рішення для людей, які цінують простоту і охоче слідують за модою. Однією з найбільших переваг внутрішнього модернізму, безумовно, є функціональність. Важко йти в ногу з невимушеними рішеннями, які ховаються в сучасних шафах і ящиках, роблячи повсякденну роботу більш приємною і простою, ніж коли-небудь раніше. Можливість забудови побутової техніки або продумане планування полиць і ящиків, все це відмінно підходить на практиці. Варто відзначити також естетичні якості, сучасної кухні.
Сучасний стиль в інтер’єрі є похідним від модернізму, згідно з яким форма предмета обумовлена виконаною нею функцією. Тому сучасні кухонні меблі характеризуються, по-перше, простою формою і модульністю конструкції. У такій затишній кухні все має своє місце, ми зможемо підібрати кількість і розміри шаф в залежності від потреб, характерним для цього стилю є також з’єднання різних матеріалів, хромованої обробки ручок з фасадами шаф, виготовленими з високоякісного МДФ.

Не кожен любить експериментувати, якщо мова йде про оформлення кухні. Саме тому багато людей вибирають більш декоративні, класичні кухонні меблі. Тут сміливі з’єднання  набагато менш популярні, основний матеріал, дерево і камінь або ламіноване МДФ, часто в поєднанні із звичайним вітринним склом в підвісних кухонних шафах. Класичні меблі для кухні, ви також можете побачити по декоративних орнаментах, фігурних фасадах.
У традиційній кухні найчастіше застосовуються стільниці з ламінату різних кольорів та візерунків, але також дуже часто вибирають стільниці дерев’яні або кам’яні, гранітні та мармурові. Кухня в класичному стилі найчастіше заснована на теплих, тонованих тонах, коричневих, бежевих і білих. Вибираючи меблі і обробку, зробіть ставку на гру різних фактур і відтінків однієї колірної гами. Вони внесуть в інтер’єр вашої кухні необхідну різноманітність.

© 2011 - 2023 Кухні Львів · Наші партнери "Шафи купе Львів" - найкращий вибір - супер ціна!