07 Березня 2019      475    

Вибираємо жалюзі для кухні

Вибираємо жалюзі для кухні

Кухня, це одна з кімнат, для якої вибір віконного оформлення може стати непростим завданням. Все частіше ми відмовляємося на кухні від фіранок і штор на користь жалюзі, які види жалюзі ми вибираємо на кухні, залежить в першу чергу від функціональності і ергономіки їх виконання. Однак це не означає необхідності відмови від елегантного зовнішнього вигляду. Давайте подумаємо над цим. Як вибрати правильні, щоб добре виконували свою функцію в цій кімнаті? На що звернути увагу?

Кухня, це головне приміщення в будинку, тому її оформлення є дуже важливим. Вибираючи жалюзі на кухню, орієнтуємось  виключно на привабливий зовнішній вигляд і симпатичне забарвлення, абсолютно забуваючи про особливий мікроклімат кухні, де панує висока вологість, відзначаються постійні перепади температур. Не всякі жалюзі впораються з подібними навантаженнями.

В першу чергу треба зосередити увагу на тканину, в даному випадку варто розглянути моделі, виконані з поліестеру. З цього синтетичного матеріалу легко і швидко можна видалити бруд, використовуючи вологу тканину або губку. Жалюзі, виконані з натуральних матеріалів, на жаль, не підійдуть до такого специфічного середовища, яким є кухня, безумовно, краще встановити їх у вітальні або спальні.

Традиційні, зроблені з бавовни або льону, чудово підходять для просторих кухонь з хорошою вентиляцією і відносно невеликою кількістю сонячних променів. Ці матеріали характеризуються середньою пропускаємістю сонячних променів, що, в багатьох випадках може виявитися недостатнім.

Важливим аспектом, який слід враховувати при виборі жалюзі для вікон, повинен бути тип монтажу на кухонному вікні.  У разі кухонного вікна варто вибрати модель, яку монтуємо безпосередньо на віконній рамі. Оскільки на кухні часто з’являється дим, водяний пар або різні інтенсивні запахи, ми повинні мати можливість відкрити вікно, щоб провітрити кімнату. Жалюзі, які монтуються до віконної рами без проблем дозволять нам цю операцію в будь-який час. У колірній гамі і дизайні жалюзі ви можете побачити чітку тенденцію на користь яскравих, повних квіткових і фольклорних дизайнів. Вибір моделей величезний, тому без проблем знайдемо такі, які ідеально підійдуть до стилю інтер’єру.

 

© 2011 - 2023 Кухні Львів · Наші партнери "Шафи купе Львів" - найкращий вибір - супер ціна!