11 Березня 2019      636    

Класика на кухні

Класика на кухні

Кухонні меблі, традиційні за формою,  не тільки не втрачають своєї актуальності, але і легко адаптуються до сучасних реалій.  Завдяки цьому ми створимо затишний, повний тепла і доброї енергії, інтер’єр.

Класика в інтер’єрі має різні грані. З одного боку, можна цим терміном назвати стиль, повний вишуканих прикрас і посилань до минулого, з іншого, класика, це меблі в простих, традиційних формах, приглушені кольори натурального дерева, помірний декоративний стиль, елегантність. Одне можна сказати, інтер’єри в класичному стилі правлять своїми правилами, не поступаючись новинкам моди.

Універсальність і елегантність, підкреслена застосуванням високоякісних матеріалів, ось основні переваги меблів в класичному стилі. Виробники класичних кухонних меблів мають у своєму розпорядженні широкий асортимент засобів для формування цього стилю, демонструють радіусні фасади гарнітура. Саме така конфігурація з округлими формами робить популярні кухні високо ергономічними. З цим стилем прекрасно гармонують стільниці, натхненні малюнком дерева або натурального каменю.

Чарівність класичних меблів відображає відповідне оточення. Великий метраж, гарне освітлення, це пріоритетні елементи. Кухні класичні найкраще виглядають у великих приміщеннях, бажано з досить великою площею вікон, щоб було видно як можна більше деталей. Важливу роль відіграє колірна гамма. В класичній кухні з’являються дерев’яні підлоги, стилізована побутова техніка, кам’яні стільниці і вишукані аксесуари. За рахунок цих елементів інтер’єр набуває вишуканий і розкішний характер.

В даний час класичні кухні часто поєднують традиції з сучасними тенденціями. Дизайнери відмовляються від багатьох декоративних елементів на користь вишуканої помірності. Таким чином, меблі набувають стриманий характер.

 

© 2011 - 2023 Кухні Львів · Наші партнери "Шафи купе Львів" - найкращий вибір - супер ціна!