19 Березня 2019      506    

Функціональна кухня

Функціональна кухня

Як облаштувати кухню, щоб вона була найбільш функціональною? Оформлення кухні повинно бути продуманим. Спосіб влаштування кухні найкраще планувати ще на стадії проекту. Тоді у нас є можливість розробити спільно з дизайнером таке планування, яке буде найбільш зручним для нас.

Ми також маємо вплив на пропорції кімнати, розташування вікон і дверей і відповідний розподіл установки. Коли ми переїжджаємо в існуючий будинок або квартиру, перш ніж замовляти нові кухонні меблі та кухонне обладнання, ми повинні переконатися, що пропоноване розташування забезпечить нам зручність.

Іноді кухня перед меблюванням, здається великим приміщенням, в якому завжди знайдеться місце для всіх  запланованих пристроїв, а на етапі облаштувння раптом виявляється зовсім все не так. Інтер’єр кухні повинен бути функціональним. Приготування страв вимагає певних дій, виконаних в певній послідовності. Розмірковуючи про те, як влаштувати кухню зручною, ми повинні мати на увазі таку послідовність дій, всі роботи повинні розташувати в кухні в так званий робочий трикутник. Вершинами трикутника є холодильник, мийка і плита. Між ними стільниці.

Сучасні моделі духових шаф здатні поєднувати в собі функції пароварки, мікрохвильовки, а також традиційної плити. Варіанти можуть бути різні. Це може бути прилад, повністю схований за матовим склом, або, навпаки, виділяється в центрі всього гарнітура.

Складно уявити сучасні комфортні кухні без багаторівневого освітлення, на відміну від інших кімнат будинку однієї центральної люстрою тут ніяк не обійтися. Більшість процесів готування або прибирання вимагає хорошого світлового потоку, який ми отримуємо завдяки правильно розташованих освітлювальних приладів у кожній функціональній зоні.

© 2011 - 2023 Кухні Львів · Наші партнери "Шафи купе Львів" - найкращий вибір - супер ціна!