28 Лютого 2019      496    

Кухня в класичному стилі

Кухня в класичному стилі

Кухня-це центр життя сім’ї, члени сім’ї зустрічаються в ній кожен день, проводячи разом приємні моменти. Тому кухня повинна бути просторою, функціональною і забезпечити якомога більший комфорт в експлуатації.

Ви любите сучасні рішення, але серцем ближче до класики? Тоді, вибирайте меблі для кухні в класичному стилі. Вони забезпечать вам не тільки комфорт,  створять неповторну атмосферу! Дизайн кухні в класичному стилі, поєднання приємного з корисним!

Виробники меблів і елементів оздоблення інтер’єрів пропонують безліч рішень, що з’єднують основні характеристики: неабиякий стиль і зручність. Класичний стиль, це квінтесенція шику і гармонії. Це простий рецепт створення універсального та функціонального простору домашнього центру життя, в якому ми будемо раді провести спільні моменти з сім’єю. Вибираючи для нашої кухні  меблі  витримані в рамках даного стилю, ми набуваємо впевненість у тому, що через багато років вони будуть прикрасою інтер’єру.

Характерним акцентом класичного інтер’єру є стриманість і простота. У класиці важливі якісні матеріали і увага до деталей, а також необхідно уникати сильних контрастів. Колірна гамма, палітра білого, бежевого і коричневого кольорів, іноді також яскраво-зеленого і синього кольору.

Щоб додати інтер’єру вишуканості, можна спробувати ввести кілька срібних або золотих акцентів, які стануть прекрасним доповненням деревинних  меблів. Дуже важливе освітлення, воно створює настрій і через кришталеві люстри, латунні лампи, тканинні абажури, освітлені ділянки надають інтер’єру відчуття комфорту, розкоші і гармонії.

 

© 2011 - 2023 Кухні Львів · Наші партнери "Шафи купе Львів" - найкращий вибір - супер ціна!