26 Лютого 2019      558    

Кухня в класичному стилі

Кухня в класичному стилі

Класична кухня поєднує в собі відмінну якість матеріалів, сучасну функціональність і унікальний стиль, якого марно шукати в сучасних кухнях. Її перевагою є вічність і універсальність, адже класичні меблі завжди добре виглядають. Можна  компонувати її з антикварною і стилізованою побутовою технікою. Це меблі призначені для любителів традиційних інтер’єрів.

Головну роль в класичній кухні грають фасади, виконані зазвичай з натурального дерева або МДФ, що імітує структуру дерева. Фасади можуть бути пофарбовані з дотриманням видимих шарів дерева або повністю покриті лаком. Делікатно фрезеровані надають кухні класичний стиль. Важливим оздоблювальним елементом тут є пілястри, вітражі.

Не без значення тут також фурнітура та ручки. Елегантні, стилізовані під старовину, доповнюють класичний стиль фасадів. Альтернативою металевим ручкам можуть бути керамічні ручки.

Вибір класичного дизайну кухні визначає також вибір побутової техніки. Класична кухня може бути обладнана сучасною, але стилізованою побутовою технікою. Таке незвичайне поєднання дозволяє зберегти зовнішній вигляд кухні в ретро-стилі і при цьому використовувати сучасні функції сучасних моделей.

Класична кухня найкраще виглядає у великих, просторих приміщеннях. Однак це не означає, що  такі меблі можуть дозволити собі тільки щасливі власники великих будинків. Також в невеликих, блокових приміщеннях, ми можемо встановити такі меблі. За умови, що це буде кухня в світлих тонах. В іншому випадку класична забудова може здаватися важкою.

Класична кухня, це перевірений вибір не тільки для любителів традиційного дизайну. Більшість нових ідей виходить з моди, а класика, це тенденція, яка витримає будь-яке випробування часом.

© 2011 - 2023 Кухні Львів · Наші партнери "Шафи купе Львів" - найкращий вибір - супер ціна!