24 Лютого 2019      523    

Вибираємо картину для кухні

Вибираємо картину для кухні

Як правило, саме в цих приміщеннях сім’я збирається найчастіше, а значить, необхідно з особливою ретельністю поставитися до їх оформлення. Стильний інтер’єр кухні неможливо уявити собі без ефектного декору. Красиві картини зроблять кімнату затишніше, урізноманітнюють процес приготування їжі, Вибираючи картину на кухню, варто поставити на кухонній темі. Картина в інтер’єрі, повинна відповідати естетиці, яка домінує в даному конкретному дизайні.

 

У кухні частіше за все не так багато місця для зображення. Незважаючи на це, не варто від них відмовлятися. Набагато краще буде робити ставки на менші зображення. Цікава ідея, вибрати тему овочів і фруктів. Також популярні спеції або рослини в горщиках. У деяких випадках добре підійдуть також пейзажі, рослини і квіти. Зображення на кухні повинні кидатися в очі, але в той же час відповідати стилю і кольору кухонних меблів.

Зображення світлих пастельних відтінків допомагають розширити простір і візуально створити враження простору на кухні. Добре підібрана колірна гамма і тематична спрямованість полотен роблять кухню затишною кімнатою для всіх членів сім’ї. Картини для кухні з кавової тематикою, це, напевно, один з найбільш популярних кухонних декоративних мотивів. Це хороший вибір для любителів доброї кави, а також на подарунок для людей, які, як ми впевнені, також люблять каву.

Картини з квітами також відмінно підходять для кухні, особливо для традиційних, ідилічних і старовинних інтер’єрів. Найкраще на кухні або в їдальні будуть виглядати натюрморти. Стиглі яблука, персики, груші або виноград, пишні троянди, яскраві соняшники або скромні ромашки, вибір залежить від дизайну і ваших уподобань.

Якщо у вас сучасна кухня, то слід підбирати абстрактну живопис, або прості чорно-білі малюнки і картини, виконані олівцем. Дуже важливо, щоб колірна гамма зображень підходила тонально до меблів і устаткування на кухні. Піклуючись про це, ми зможемо прикрасити кімнату, щоб вона представляла собою приємне для очей ціле. Картина на кухні є чудовою альтернативою традиційним прикрасам, тим більше що ми можемо підібрати свій характер до декору.

 

 

© 2011 - 2023 Кухні Львів · Наші партнери "Шафи купе Львів" - найкращий вибір - супер ціна!