11 Травня 2019      726    

Як вибрати стільці для кухні

Як вибрати стільці для кухні

Купити стільці  для кухні, не завжди є простим завданням, особливо, коли обмежений простір у нашому будинку або квартирі.  Стілець повинен бути зручним і комфортним для всіх членів нашої сім’ї.

На практиці, кухні в сучасному будівництві мають дуже скромні розміри, які, в кращому випадку, дозволяють розмістити в них маленький столик і два-три стільці. Більш того, найчастіше це розкладні або штабельовані стільці, які при укладанні один на одного займають невелику кількість простору.

Сьогодні, все частіше ми можемо зустріти вітальні з міні-кухнею, що забезпечують значно більші можливості в області дизайну інтер’єру. У цьому випадку, ми вже можемо собі дозволити вибирати стіл великих розмірів і практично будь-якої форми, а також більшої кількості стільців.

Вибираючи стільці для кухні потрібно враховувати в першу чергу стиль, в якому вона оформлена. Зрозуміло, що від стільців для кухні потрібна міцність, але в першу чергу, його дизайн, забарвлення і матеріал виготовлення повинні гармоніювати з фасадами кухонних шаф і обіднім столом. У цьому контексті найважливішим є вибір відповідного матеріалу, використовуваного для їх виготовлення.

Стільці для кухні дерев’яні зарекомендували себе в класичних стилях, а моделі, в яких переважає метал або пластик, в сучасних аранжуваннях. У сучасному інтер’єрі добре виглядають також дизайнерські стільці з прозорого або кольорового поліпропілену, а ультрасучасні моделі виготовлені зі скла. Для скандинавського  стилю цікавим вибором можуть стати стільці для кухні з металу, а  для провансальського стилю, стільці з плетеним сидінням.

У деяких кухнях можна знайти досить сміливе рішення, що полягає в застосуванні різних стільців. Іноді, в приміщеннях, оформлених в стилі кантрі або вінтаж, ми знайдемо кілька різних моделей стільців, в той час як в сучасному стилі, стільці різних кольорів. Що стосується вибору кольору стільців, то ми можемо вибрати сидіння підібрані за кольором до столу і меблів кухні, або навпаки. В цьому випадку ми отримаємо цікавий ефект, стільці будуть ідеальним доповненням, який може надати кухні унікальний характер.

© 2011 - 2023 Кухні Львів · Наші партнери "Шафи купе Львів" - найкращий вибір - супер ціна!