19 Травня 2019      695    

Обідній стіл

Обідній стіл

Хто буде заперечувати, що стіл є найважливішим в будинку або квартирі? Напевно, ніхто! Кожен знає, що це головний елемент композиції кухні або їдальні. Зазвичай він знаходиться в центрі приміщення, завдяки чому є ідеальним місцем для прийняття їжі, або спільного проведення часу.

Стіл, є надзвичайно функціональним. Він може використовуватися не тільки для приготування їжі, батьки з дітьми можуть спільно робити уроки, а у вільний час, пограти в настільну гру. Дизайнери меблів йдуть назустріч очікуванням клієнтів і вдосконалюють столи, додаючи їм додаткові функції. Цікавим рішенням є установка висувних ящиків під стільницею, так що знайдемо місце на столові прилади, та інші матеріали для роботи.

Який стіл вибрати? Не кожен може собі дозволити великий стіл, тому що розмір  буде залежати від того, яким простором ми володіємо. Ідеальним варіантом є їдальня. Окрема або об’єднана з кухнею або вітальнею. Практичним рішенням для трохи менших приміщень, буде розкладний стіл, хоча і він, потребує не менш  12-13 квадратних метрів (стіл на 8-10 осіб) і не менше півметра відстані від стін (щоб можна було вільно відсунути стілець).

У невеликих кухнях або їдальнях, варто подумати про столи, прикріплені, наприклад, до стіни, його розкладають тільки для прийняття їжі. Як великий, так і маленький стіл повинен бути надійним, міцним. На вибір у нас є різні столи: дерев’яні, скляні, металеві, пластикові, а також з комбінованих матеріалів, наприклад, сучасні скляні та металеві столи або столи з дерев’яними ніжками і керамічної стільницею. Самі довговічні стільниці з міцної деревини.

При виборі столу для маленької квартири варто поставити на круглі меблі. Залежно від ваших потреб ви можете розібрати його, але завдяки своїй овальній формі, простіше його обійти. Класичний стіл, це прямокутник. Простий за формою, такі столи ідеально підходять для класичного, скандинавського стилю інтер’єру, в стилі прованс або кантрі. Прямокутний стіл є практичним, так як дозволяє будь  яке розміщення в кімнаті, може стояти і в центрі їдальні, і в кутку.

 

 

© 2011 - 2023 Кухні Львів · Наші партнери "Шафи купе Львів" - найкращий вибір - супер ціна!