24 Травня 2019      815    

Вибираємо меблі для кухні

Вибираємо меблі для кухні

Дуже важливо, щоб нас оточували зручні і багатофункціональні меблі. Важливо правильно підібрати кожен предмет меблів на кухні. Також важливо визначити стиль нашої кухні. Як і раніше, існує поділ на традиційну і сучасну кухню.

Найдешевший і простий варіант, це готовий набір меблів, до складу яких входить тумба під раковину, шафи для кухні, і кілька підвісних шаф. Нижні шафи для кухні з’єднуються стільницею, вона входить в комплект, або ви можете придбати її самостійно.

Це рішення в кілька разів дешевше, ніж комплект кухонних меблів, виконаних на замовлення. Іноді фасади верхніх шаф виконані зі скла. Найпопулярнішими є фасади з МДФ, це рішення дешевше і досить міцне.  Завдяки широкій гамі декорів, меблеві фасади з МДФ, можуть надати набагато більший вибір, ніж фасади з натурального дерева. МДФ покривається плівкою ПВХ, меламіном, лаком або шпоном з натурального дерева.

Популярні і елегантні меблі з дерева. Для виробництва використовуються різні види деревини, дуба, вільхи, бука, сосни, берези. Фасади дерев’яні, добре захищені від вологи. Дерев’яні фасади характеризуються дуже високою довговічністю і натуральним зовнішнім виглядом, проте слід пам’ятати, що навіть самий натуральний матеріал, який є деревиною, може при використанні змінювати колір (наприклад, сосна темніє).

Сталь, камінь та інші незвичайні матеріали. Нові технології спонукають експериментувати з матеріалами, тому виробники і дизайнери раз у раз дивують нас новими рішеннями. З одного боку, виникають ламінати, які зовнішнім виглядом все більш імітують, наприклад, натуральне дерево, камінь або бетон, і набагато простіше в обробці та догляді, і, як правило, дешевше. Поряд з модою на індустріальні інтер’єри для кухні з’явилися фасади зі сталі, алюмінію або навіть бетону (спеціальні суміші дозволяють виробляти плити малої товщини і ваги).

А хітом останніх місяців є кварцові плити, вони дуже міцні, стійкі до подряпин, впливу води, високої температури і хімічних речовин. Крім того, їх зразки імітують натуральний камінь, дерево, метал, і навіть вугілля, віддаючи не тільки малюнок окремих матеріалів, а також їх фактуру. Тому не дивно, що стали привабливою альтернативою натуральних матеріалів.

© 2011 - 2023 Кухні Львів · Наші партнери "Шафи купе Львів" - найкращий вибір - супер ціна!