02 Червня 2019      882    

Кухонні меблі

Кухонні меблі

Кухня-це одне з місць в будинку, де важлива в першу чергу функціональність. Звичайно, зовнішній вигляд салону теж має чимале значення. Таким чином, вибір правильних меблів може стати серйозною проблемою.

Перше, над чим слід задуматися, це вибір між меблями готовими, або на замовлення. Що стосується готових меблів, вибір в даний час дуже широкий. Однак, якщо наш інтер’єр має незвичайну форму або розміри, варто зробити ставку на меблі, зроблені на замовлення, тоді ми повинні розраховувати на більш високу вартість.

Все більшою популярністю користуються модульні меблі. Це простий спосіб підгонки продукту для нашого інтер’єру. Модульні кухні складаються з елементів, що мають стандартні розміри, це важливо враховувати при виборі меблів саме для вашої квартири. Перевагою модульної кухні є можливість підібрати всі необхідні модулі відповідно до своїх бажань, витративши при цьому мінімум грошей.

Проте варто пам’ятати, що велика частина готових кухонних меблів не буде так само добре поєднуватися з нашою кухнею, як  на замовлення. Кухні на замовлення виконуються відповідно до індивідуальних очікувань кожного клієнта. Їх розмір і форма можуть  ідеально підходити для розмірів кожного кухонного приміщення, а також його дизайну. Така покупка, безсумнівно, буде дорожче, ніж покупка готової продукції.

Якщо ми хочемо, щоб декор кухні придбав оптичну легкість, варто зробити ставку на скляні фасади. Це може бути молочне, прозоре або вітражне скло, в залежності від того, який стиль нам підходить найбільше. Пам’ятайте, зі скляними фасадами повинні супроводжуватися скляні полиці всередині меблів. Візуальну привабливість ми додамо до шаф, виділивши їх зсередини. Для кухні в сучасному стилі дуже добре підійдуть, також фасади з нержавіючої сталі, у вигляді цільних сталевих пластин.

Дуже важливим елементом інтер’єру є стіл, якщо кухня виконує роль їдальні. Якщо ні, стіл може замінити стільниця. Якщо тільки розміри салону дозволяють, доступ до столу повинен бути можливий з усіх сторін. Обідній стіл овальний або круглий займає більше місця, але зручніше обійти його. Якщо він повинен стояти біля стіни за потребою, давайте виберемо квадратну або прямокутну модель.

© 2011 - 2023 Кухні Львів · Наші партнери "Шафи купе Львів" - найкращий вибір - супер ціна!