06 Травня 2019      740    

Вибираємо стиль дизайну оформлення кухні

Вибираємо стиль дизайну оформлення кухні

Кухня, найчастіше, є центром будинку.  Смачні аромати зварених страв, спільне приготування їжі, сімейні зустрічі за столом, кухня має силу тяжіння домочадців. Важливо також зручність і привабливість приміщення. Вибір красивих предметів меблів, які визначають характер інтер’єру.

Більшість людей намагається зберегти цілісність кухні з іншими приміщеннями, завдяки чому вся квартира або будинок має аналогічний характер. З цього правила є винятки, коли кухня жодним чином не нагадує стиль вітальні або спальні. У більшості випадків ми керуємося особистими уподобаннями і смаками, проте все частіше рішення про стиль кухні продиктовано також міркуваннями практичними.

В даний час дуже популярні кухні в сільському стилі. Тому, все більше людей вважають за краще такий стиль в своєму інтер’єрі. Кухні цього типу відрізняються функціональністю. Крім того, в них можна знайти сентиментальні елементи, які відносяться до затишної і теплої атмосфери.

У сільській кухні ви знайдете перш за все стилізовані під старі різьблені шафи. Вони зазвичай бувають кремових, світлих відтінків. Меблі даного типу найкраще виглядають в поєднанні з яскравою керамічною плиткою на стінах і дерев’яною підлогою. Завдяки такому рішенню сільські кухні просторі. Крім того, атмосфера в такому приміщенні дуже затишна і тепла.

Кухня класична, насправді ніколи не перестане бути поза часом. Цього не можна сказати про сучасний інтер’єр, в якому застосовані форми або матеріали, які відносно швидко „старіють”, вони перестають бути модними, міняють їх на більш нові, ще більш сучасні, міцні, практичні.

У кухнях, оформлених в класичному стилі, добре виглядають стільниці з масиву дерева. Елегантність, витонченість і красу класичного інтер’єру відрізняє вишуканий декор фасадів. Головну роль грають в них декоративні деталі, які надають інтер’єру престиж і характер. Це може бути різьблення по дереву, позолота. Класична кухня відрізняється застосуванням м’якої, натуральної колірної гами, в якій переважають бежевий колір і відтінки коричневого.

© 2011 - 2023 Кухні Львів · Наші партнери "Шафи купе Львів" - найкращий вибір - супер ціна!