02 Травня 2019      743    

Як підібрати обідній стіл для маленької кухні?

Як підібрати обідній стіл для маленької кухні?

Для великих просторів вибір правильних меблів часто набагато простіше. Однак як підібрати обідній стіл для маленької кухні, щоб створити функціональний і стильний інтер’єр?

Стіл, холодильник для маленької кухні може стати реальною проблемою. У невеликих приміщеннях краще підійде стіл квадратний або прямокутний, ніж круглий. Він може бути поміщений практично в будь-якому місці, що дозволить заощадити додаткове місце. Незважаючи на те, що за круглим столом ми можемо розмістити більше стільців, це також займе більше місця в невеликій кімнаті. Відкидний стіл розташовується біля стіни. Він найчастіше має прямокутну або напівкруглу форму. Коли стіл не потрібен, стільницю можна скласти, прибравши впритул до стіни.

Розсувний стіл для кухні, це, безумовно, одне з кращих рішень. Деякі моделі можуть мати дуже компактні розміри, завдяки чому займають дуже мало місця. Розкладний стіл також може бути легко переміщений у вітальню, якщо це необхідно. Кутовий стіл, хороший варіант для невеликої сім’ї. Він займає найменше місця і тому відмінно підійде для найтісніших приміщень.

В дуже маленьких просторах, хорошим рішенням може стати стільниця, яка монтується до стіни. Складна стільниця може використовуватися як столик для сніданку,  щоб зробити домашнє завдання  з дитиною, яка хоче  проводити час з батьками під час приготування їжі або просто в якості додаткової стільниці, коли нам потрібно більше місця на кухні.

Коли ми вже вибрали стіл, варто подумати також про вибір відповідних стільців. В маленьких кухнях добре підійдуть складні стільці.  Може бути, не так зручно, але це дозволяє заощадити багато місця. Іншим способом заощадити місце також можуть  пуфи і табурети. В даний час вони  можуть стати стильним доповненням до інтер’єру.

© 2011 - 2023 Кухні Львів · Наші партнери "Шафи купе Львів" - найкращий вибір - супер ціна!