25 Квітня 2019      726    

Як облаштувати маленьку кухню?

Як облаштувати маленьку кухню?

Маленька кухня-це велика проблема, потрібно дуже ретельно організувати простір і вибрати меблі. Завдяки кільком колірним можливостям, кухня буде здаватися більше, ніж є насправді. Пофарбуйте стіни в яскраві кольори, завдяки чому ви створите ілюзію більшого простору.  У маленькій кухні варто пофарбувати плінтуси в більш світлий колір, ніж стіни.  У виборі кольору в маленькій кухні візьмемо також до уваги, чи є вона закритою, або, може бути відкрита для вітальні або передпокою?

Намагайтеся приховати побутову техніку в шафах, так, щоб на столі було якомога менше речей. Завдяки цьому не буде на кухні ілюзії безладу.  Меблі в маленькій кухні повинні бути яскравими, блискучими і лакованими. Відкриті полки візуально збільшать або розширять приміщення.

Маленька, добре організована кухня-це така, в якій кожен сантиметр упорядкований. Не може бути й мови про порожні кути або проміжки між меблями. У невеликій ніші між стіною і шафою, варто встановити полку карго. Деякі варіанти меблів оснащені також висувною стільницею, яку можна використовувати як журнальний столик або додаткове місце для роботи.

Підійдуть також шафи і тумбочки на коліщатках і полки над стільницею, в яких ми будемо зберігати дрібні предмети, необхідні при роботі на кухні. Кухня не обійдеться без мийки, духової шафи або холодильника. У маленькій кухні іноді потрібно знаходити компроміс.  Холодильник слід розміщувати в кутку приміщення, таким чином, планування формується більш гармонійно. Подумайте також про покупку багатофункціональних пристроїв, наприклад, духової шафи, що має функцію мікрохвильової печі. У невеликій кухні ви можете вибрати невеликий, і навіть  розкладний стіл зі стільцями

© 2011 - 2023 Кухні Львів · Наші партнери "Шафи купе Львів" - найкращий вибір - супер ціна!