19 Квітня 2019      546    

Кухня відкрита для вітальні

Кухня відкрита для вітальні

Відкрита кухня, яка з’єднується з вітальнею, візуально збільшує простір квартири. Варто виділити функціональний простір обох інтер’єрів, щоб взаємне проходження кухні і вітальні не порушувало характер приміщення.

Відкрита кухня візуально збільшує простір, але, на жаль, одночасно легко може її пригнічувати з-за кількості обладнання, побутової техніки та інших предметів, необхідних при приготуванні їжі. Відкрита кухня, відмінне рішення, якщо нам подобається влаштовувати вечірки, головною метою яких є спільне приготування їжі. Кожне рішення має свої хороші і погані сторони.

Добре, якщо нам вдасться так розпланувати інтер’єр  кухні, щоб не розміщувати на острові кухонного обладнання, побутової техніки, а особливо нагрівальної плити (витяжка над островом, візуально буде домінуючим елементом).

Кухонний острів, на якому буде тільки робоча стільниця, виглядає з боку вітальні більше як меблі, при цьому забезпечує хороший контакт з домовласниками і дозволяє отримати доступ з будь-якого боку і організувати спільну роботу навіть кільком людям.

У будь-якій кухні, але перш за все у відкритій, необхідна хороша вентиляція. Під час приготування їжі виділяється не тільки запах, але і велика кількість водяної пари, яка разом з частинками пилу і жиру піднімається і осідає на кухонному обладнанні, а в разі відкритої кухні, також на меблях у вітальні! Тому треба дбати про те, щоб вентиляція була завжди справна, потрібно також хороша витяжка. А під час приготування або відразу після закінчення давайте не будемо забувати провітрювати приміщення.

При виборі кольору для кухні, суміщеної з вітальнею, варто взяти до уваги, стиль оформлення, правило поєднання кольорів в інтер’єрі, особисті переваги. Освітлення в кухні-вітальні має бути рівномірним для всього простору.

© 2011 - 2023 Кухні Львів · Наші партнери "Шафи купе Львів" - найкращий вибір - супер ціна!