15 Квітня 2019      547    

Кухня у відтінках сірого кольору

Кухня у відтінках сірого кольору

Останнім часом сірі кухні набирають популярність. Переваги кухні сірого кольору незліченні, але найбільш поширеним з них є той факт, що той, хто ставить, на цей стиль, ставить на елегантність. Разом з чорним, сірий колір символізує скромність, і одночасно розкіш.

Сірий колір відмінно поєднується з багатьма кольорами, наприклад з бежевим, червоним, коричневим, зеленим. Кухні у відтінках сірого кольору зазвичай мають більш привабливу прикрасу, яка зазвичай поєднується з мінімалістським дизайном. Сіра кухня, ця пропозиція для тих, хто стежить за тенденціями і знає, як використовувати свої знання. Для тих, хто не боїться спірних рішень, і шукають незвичайних інтер’єрів.

Сірий колір підходить для сучасного стилю, мінімалізму, ідеально гармонує з атмосферою стилю лофт. Універсальні відтінки сірого кольору, можна поєднувати практично з будь-яким іншим кольором, при цьому білий колір додасть їй елегантності і світла, а виразні кольори пожвавлять і додадуть інтер’єру енергію. У поєднанні з відтінками дерева, ми створимо теплий і затишний інтер’єр, незважаючи на видимий холод, який нерозривно асоціюється з сірим кольором.

Сірий колір може мати відтінок темного антрациту, але цікаво виглядає в більш світлих і більш теплих варіантах. Для любителів мінімалістських інтер’єрів рекомендуємо монохромну забудову, виключно в сірих тонах. Для менш сміливих, з’єднання двох або більше кольорів.

Кухні в сірому кольорі, підходять дуже добре для стилю кухні, американської або скандинавської, оскільки використовують простір в різних областях будинку. У цьому сенсі поєднання сірого кольору з іншими кольорами може бути дуже ефективним.

Сірий колір також відмінно підійде для фарбування фасадів шаф. У матовій обробці додадуть лофт-стиль, в глянцевій версії додадуть інтер’єру гламуру. Однак, якщо ми не прихильники такого роду рішень, ми можемо легко поєднувати сірий колір з білим, бежевим. Сірий колір дуже легко вступає в різні види взаємодії, і завжди дає велике поле для маневру.

Нейтральні відтінки сірого кольору стануть оригінальним декором фасадів верхніх або нижніх шаф. Таким чином, щоб ознаменувати зовнішній вигляд ваших кухонних меблів, варто поєднувати два кольори. Сірий колір може використовуватися як при дизайні просторих приміщень, так і для маленьких кухонь.

© 2011 - 2023 Кухні Львів · Наші партнери "Шафи купе Львів" - найкращий вибір - супер ціна!