11 Квітня 2019      652    

Облаштування кухні

Облаштування кухні

Кухня в якості центру домашнього вогнища повинна бути функціонально адаптована до особистих потреб власників. Ці фактори повинні бути виконані, якщо ми хочемо організувати ідеальне кухонне приміщення. Але з чого почати? Важливо точно зняти розміри простору, це полегшить нам підбір відповідних  кухонних меблів, розміру і форми установки.

Наступним важливим кроком є підгонка кухонних меблів до приміщення. Підбір кухонних меблів залежить від форми приміщення і його розмірів. Завдяки цьому максимально використовуємо площу кухні. Важливий аспект, який не можна пропустити при облаштуванні кухні вашої мрії, це відповідність кількості обладнання для ваших потреб.

Розмір кухні надзвичайно важливий. У великих приміщеннях набагато легше організувати простір кімнати, тому що у нас є більше поле діяльності, і ми не обмежені. Ми можемо дозволити собі велику побутову техніку або кухонний острів, який є мрією кожного. У невеликих приміщеннях розмір має особливе значення, так як кожен квадратний метр, на вагу золота. Ми повинні розумно управляти простором, щоб вистачило місця для всього кухонного приладдя і широких функціональних стільниць, які є основою легкої і приємної роботи. Розмір кухні також впливає на її форму.

Форма кухні і форма установки залежить від розміру цього приміщення. Це означає, що ми повинні керуватися декількома факторами відразу. У дизайні інтер’єру ми виділяємо кілька форм забудови кухні, найбільш зручний у використанні, так званий робочий трикутник. Холодильник, раковина і плита повинні розташовуватися на відповідній відстані один від одного.

Сучасна архітектура інтер’єру все частіше відкриває кухонне приміщення для вітальні. У старому будівництві кухня часто являла собою окремий інтер’єр, закритий за дверима. Сьогодні ця тенденція йде в минуле, відкрита кухня дає нам можливість приготування їжі спільно з участю всієї родини. Найчастіше при такому плані квартири ми вибираємо кухонний острів, який, крім того, служить нам своєю функціональністю, відмінно відокремлює зону кухонного простору від вітальні.

Кухонний острів-це мрія багатьох з нас. Перш за все, пов’язуємо з ідеальними американськими кухнями, в яких острів, це центральний пункт кухонного приміщення. Є не тільки прикрасою, але і вельми функціональним елементом, який полегшує нам щоденну роботу. Ми отримуємо велику площу поверхні для приготування їжі, наша робота, таким чином, стає простіше і зручніше. Кухонний острів також може служити місцем для сніданку або вечері.

© 2011 - 2023 Кухні Львів · Наші партнери "Шафи купе Львів" - найкращий вибір - супер ціна!