01 Квітня 2019      511    

Вибираємо освітлення для кухні

Вибираємо освітлення для кухні

Кухня повинна бути функціональною. Освітлення в цьому приміщенні повинно бути добре продуманим. Майстерно підібрані лампи, можуть підкреслити інтер’єр, і навіть можуть поліпшити пропорції, наприклад, вузьких або маленьких приміщень. Стельова лампа для кухні повинна висіти по центру стола.

В даний час, особливо в невеликих приміщеннях, часто відмовляються від загального освітлення кухні (стельові світильники) на користь світильників з галогенними лампочками. Таке освітлення додасть обідній зоні яскравість і стильність. Освітлення монтується над кухонною стільницею, на відстані 40-70 см, це забезпечує кращі умови для роботи.

Не забувайте, що освітлення на кухні повинно бути також безпечним: стійким до контакту з водою і запобігання опіку. Варто також знати, що вміле оперування джерелом світла може також візуально збільшити маленькі кухні, або підняти занадто низький інтер’єр.

Взагалі зовнішній вигляд люстри буде залежати від обраного інтер’єрного стилю. Проектуючи освітлення на кухні, необхідно правильно вибрати потужність, тип і розташування джерела світла. Пам’ятайте, що занадто яскраве світло лампи, розташованої над стільницею швидко стомлює очі, а занадто слабке освітлення, знижує комфорт роботи.

Ще одне важливе місце, яке вимагає хорошого освітлення, це стільниці під шафами. Це місце має бути особливо яскраво освітлене. Тут можна використовувати різні джерела світла, включаючи люмінесцентні лампи. Важливо, щоб вони мали високий індекс кольору, який дозволяє бачити продукти в їх природних кольорах. Вибираючи світильники для кухні, потрібно розбити приміщення на функціональні зони і розробити дизайн системи освітлення.

© 2011 - 2023 Кухні Львів · Наші партнери "Шафи купе Львів" - найкращий вибір - супер ціна!