03 Листопада 2016      790    

Планування кухні

Планування кухні

Потрібно звернути увагу, насамперед, на вибір фасадів шаф, тому що вони грають найважливішу роль і впливають на довговічність, естетику та стиль кухонної установки. Для виготовлення фасадів застосовуються, в основному, плити, які імітують деревину, а також скло і ламіноване ДСП.

Дуже велике значення має вибір матеріалу, з якого буде виготовлена стільниця. Цей елемент обладнання, особливо піддається різним пошкодження. Стільниця може бути зроблена з різних матеріалів. Популярні рішення-це, зокрема: ламінат , це один з найбільш мирних і приємних компромісів, які можуть нам запропонувати виробники сучасних матеріалів, а також композит, клеєна деревина, натуральний камінь.

Стільницю краще вибирати , скоріше, в спокійних тонах або з ніжним візерунком. Тому, що на столі зазвичай знаходиться багато різних предметів, виразний візерунок створить відчуття хаосу і безладу. З іншого боку, на зовсім гладких, однорідних поверхнях легко помітити будь-яке забруднення або подряпин. Колір стільниці повинен добре гармоніювати з іншими елементами інтер’єру, такими як меблі для кухні або плитка. Колір може бути узгоджений з колірною гамою кухні .

Холодильник – його розмір повинен відповідати чисельності сім’ї, а також кількості покупок і типу улюблених продуктів харчування. Покупка великого пристрою для однієї людини, як правило, не має сенсу і буде непотрібна витрата енергії.

Плита – кількість конфорок і ширина самого диска залежать в основному від типу страв які готуються. Люди, які готують великі обіди для всієї родини, потребують великої , зручної міні-кухні. Якщо готуванням займається кілька членів сім’ї одночасно, то можна задуматися над установкою плити на острові або півострові так, щоб вона була доступна з декількох сторін.
Духовка – це дуже корисні пристрої, які ви можете розмістити в будь-якій кухні, навіть якщо не використовується на кожен день. Найзручніше піч встановлюється вище грудної клітки, тому, що не потрібно нахилятися при установці і витяганні приготованих страв.

Посудомийна машина – багато хто задається питанням, чи дійсно варто вкладати гроші в такий пристрій. Потрібно пам’ятати, що вона займає багато місця на кухні. Люди, які рідко готують і часто харчуються за межами дому, можуть мати проблеми з заповнення посудомийної машини. Одночасно на більшій кількості домочадців такий пристрій дозволяє заощадити велику кількість часу, води і енергії. Краще підібрати розміри мийки для конкретних потреб.

Правильно розставлене обладнання значно полегшує роботу на кухні і пересування по ній.

© 2011 - 2023 Кухні Львів · Наші партнери "Шафи купе Львів" - найкращий вибір - супер ціна!