05 Листопада 2016      545    

Кухня повинна бути оформлена функціонально

Кухня повинна бути оформлена функціонально

Кухонні меблі повинні бути підібрані індивідуально на основі проекту. Купуючи меблі, ми повинні пам’ятати, що їх функціональність так само важлива, як зовнішній вигляд.

Кухня з вітальнею все частіше в проектах будинків являє собою один інтер’єр. Пам’ятайте, що оформлення такої кухні є більш складним, оскільки вимагає відповідності її декору для вітальні. Вибираючи меблі для кухні, крім зовнішнього вигляду і ціни, зверніть увагу на те, щоб вони були функціональні, довговічні .

Облаштовуючи кухню, необхідно ретельно продумати кількість нижніх і верхніх шафок, полиць та обладнання побутової техніки. Компанії пропонують широкий вибір кухонних меблів: стилізовані, класичні, сучасні, в багатій колірній гамі. Тому можна вибрати меблі, які будуть відповідати нашим смакам і вписуватися в інтер’єр квартири.

Кухня сповнена речей, предметів і аксесуарів, які треба десь сховати . У проектах кухні використовуються два рішення: відкриті полиці, завдяки яким все у нас є під рукою, або ящики які закриваються . Прихильники закритих шаф в кухні можуть вибрати спеціалізовані системи, що полегшують зберігання.
Важливо, щоб заховані продукти одночасно були легко доступні. В маленьких кухнях, особливо корисні в підтримці порядку спеціалізовані ящики, картриджі та харчові контейнери і висувні модулі- «карго». Новинкою є системи зберігання в кутових частинах кухонних меблів і рухливі вставки для висувних ящиків. Деякі з них можна купити з шафою або окремо, можна замовити в магазині , де ми купуємо меблі.Зовнішній вид кухні визначають значною мірою фасади кухонних шаф і стільниці. Їх потрібно правильно підібрати по розміру і стилю кухні. Якщо ми хочемо підкреслити елегантний стиль інтер’єру, вибираємо меблі, яка відкривається легким натисканням фасадів (так звані tip-on). В інших випадках підійдуть класичні меблі з ручками.

Для традиційної кухні підійдуть шафи з масиву дерева. Деревина може бути забарвлена в будь-який колір, а потім вкривають лаком або воском. Меблі з МДФ рекомендуються швидше для кухні в сучасному стилі. Фасади кухонних меблів можуть бути також з скла: молочного, прозорого, вітражного.

Яскрава кухня-це рішення, яке потрібно добре обміркувати. Кухонні меблі часто служить нам на протязі декількох років. Насичені кольори фасадів шаф надають сучасний характер кухні. Пам’ятайте, що лаковані фасади ще більше підкреслять колір меблів. Красиво виглядає кухня, в якій підлога, стільниці у тому ж кольорі. Хіт теж біла кухня. Білий є універсальним і дозволить на досить будь аранжування інтер’єрів.
Серед кухонних меблів стіл грає дуже важливу роль. Може не тільки замінити стільницю, але і є місцем прийому їжі для всіх домочадців. У відкритій кухні стіл краще всього встановити на кордоні приміщень. Найбільш зручним є стіл, до якого є доступ з усіх боків. Круглі столи займають більше місця, ніж прямокутні, але легше навколо них проходити. Квадратний і прямокутний стіл можна поставити біля стіни, що значно економить місце. Пам’ятайте, що стіл не може обмежувати доступ для шаф. У маленькій кухні , функцію столу може захопити півострів-кухня або стільниця.

© 2011 - 2023 Кухні Львів · Наші партнери "Шафи купе Львів" - найкращий вибір - супер ціна!