01 Листопада 2016      509    

Дизайн інтер’єру кухні

Дизайн інтер’єру кухні

Важливим при оформленні кухні є те, які оздоблювальні матеріали ви використовували. Підбираючи оздоблювальні матеріали для вашої кухні, зверніть увагу на те, щоб вони були зносостійкими, надійними і легкими в експлуатації. І, звичайно ж, вони повинні відповідати загальним дизайнерським рішенням кухні.

Самий швидкий і легкий варіант-це фарбування стін. Таким чином, можна отримати практично будь-який колір і гладку поверхню без стиків і розривів. Фарба, використовувана в такому приміщенні повинна бути призначена до відповідних властивостей кухні, в першу чергу, повинна бути водонепроникною і легко митися . У разі нерівних стін краще використовувати шпалери. Спеціальні шпалери виготовлені з вінілу або скловолокна, тобто матеріалів, що не горять і стійких до вологи.

Самим популярним рішенням, залишається керамічна плитка. Вона дуже стійка до високих температур і дії води, легко очищається . Як правило, використовують між меблями і підвісними шафками, над стільницею і плитою, тобто там, де стіни найбільш схильні до забруднення. Укладання плитки вимагає найму фахівця, а хороші вироби цього типу не є найдешевшим варіантом. Одночасно, в довгостроковій перспективі це дуже вигідне вкладення коштів, адже така обробка збережеться протягом багатьох років без необхідності заміни або виправлення.

Підлога

У зв’язку з тим, що підлогу на кухні доводиться мити особливо часто, для її обробки необхідно використовувати водостійке покриття, що не має труднощів у прибиранні. В цьому плані краще всього підходить традиційна керамічна плитка. Аналогічні властивості має також керамограніт , цікавою альтернативою є кам’яна підлога, наприклад, з граніту або сланцю, яка підходить для сучасних інтер’єрів. У кухні, яка відкрита на вітальню, ви можете вибрати підлогу з дерева.

Правильне освітлення на кухні-це ще один дуже важливий елемент, який не можна пропустити. Правильне освітлення створить приємний настрій, але і полегшить приготування. Необхідно монтувати лампи у центральному місці на стелі. У малій кухні світильник, повинен знаходитися безпосередньо над столом, можна поставити дві лампи над столом і в самому центрі салону.

Вирішальне значення для зручності і функціональності має правильне освітлення робочих місць, тобто стільниці, плити і раковини, найбільш практичним рішенням є розміщення ламп в отворах, які вирізують в нижній частині кухонних шаф. Завдяки цьому можна добитися рівномірного висвітлення всіх важливих поверхонь. Варто звернути увагу на той факт, що таке рішення сприятиме ретельному видаленню забруднень і підтримання високого рівня гігієни. Одночасно може виконувати декоративну функцію і стане цікавою прикрасою інтер’єру.

© 2011 - 2023 Кухні Львів · Наші партнери "Шафи купе Львів" - найкращий вибір - супер ціна!