20 Лютого 2019      472    

Кухня в сучасному стилі

Кухня в сучасному стилі

Модні кухні можуть створити футуристичний, гармонійний, упорядкований простір, де домінують тільки геометричні, “закриті” форми. Дозволяють максимально оптимізувати використання кожного сантиметра простору, оригінальні поєднання каменю, пластика, скла, металу.

Але модні кухні, це також ті, які вводять деякі контрапункти в інтер’єр. У цьому випадку місце на “спонтанний” макет полиць, або на несподівану заяву масивної форми з легкістю “відкритого” стелажа. Все частіше кухні стають просто салонами.

Як і раніше популярні кухні, що демонструють чистоту геометричних форм. Мінімалістський дизайн підкреслює особливо яскраве забарвлення шаф. Великі, візуально важкі тверді тіла часто, зіставляються з численними тонкими поличками однакового розміру. Завдяки цьому все це  стилістично і водночас гармонійно.

Все частіше використовуються в кухнях стінові панелі з навісними полицями. Величезну роль у створенні кухонь також грає контрастна колірна гамма, завдяки якій іноді відбувається чіткий поділ на типову робочу частину (нижні шафи, стільниці) і частину, пов’язану с, декоративним зберіганням, наприклад порцеляновий посуд і т. д.

Відмінною особливістю стилю меблів є також інтенсивна колірна гамма, фіолетовий, помаранчевий і модульне рішення, яке дозволяє організувати інтер’єр відповідно до індивідуальних потреб. При підборі кухонного гарнітура важлива не тільки естетична, але і функціональна складова. Шафи, ящики та інші елементи повинні ідеально вписуватися в приміщення і одночасно вміщати в себе все необхідне.

© 2011 - 2023 Кухні Львів · Наші партнери "Шафи купе Львів" - найкращий вибір - супер ціна!