21 Лютого 2019      545    

Атмосфера стильної кухні

Атмосфера стильної кухні

У декорі інтер’єрів постійно з’являються нові тенденції, створювані від світових дизайнерів. Але змінюються вони, правда, не так часто. Важко змінити інтер’єр кухні з такою ж частотою, як вміст нашої шафи. Тим не менш, дизайнери інтер’єру постійно надихають своїх клієнтів новими ідеями дизайну. Як правило, встановлюються вони в кілька основних течіях, відповідних типам людських характерів.

Кухня з традиційним характером, вже на перший погляд, асоціюється з теплом рідного дому. Більше ніж дизайн, в її стилі теплий, домашній характер. Традиційно мебльована кухня не ганяється за модою, це класично красиво, функціонально. Подобається як бабусям, дідусям, батькам, так і дітям.

Кухня оформлена в стилі мінімалізму, варіант для людей, що люблять простір в будинку, але також чистоту форми і сучасність. Мінімалістські форми, як правило, мають гладку поверхню і приховані ручки для відкриття, так як видимі будуть порушувати чистоту форми.

На кухні ми побачимо над стільницею гладкі поверхні, наприклад, скла або дзеркала. Найбільш популярними в мінімалістських кухнях є гранітні чорні раковини. Саме вони є одночасно і простим, і сильним елементом декору. Так само, як витяжка. Люди, які створюють мінімалістську кухню, зазвичай вибирають чорні дизайнерські витяжки, наприклад, з обробкою з скла.

Стильні, класичні кухонні меблі асоціюються з традиціями, елегантністю і розкішшю. Це надає інтер’єру неповторний характер і індивідуальний стиль, відповідаючи найвищим вимогам ергономіки і комфорту використання. Стильні кухонні меблі, спроектовані сьогодні, злегка модернізовані, але  зберігають повноту елегантності і гідност. В їх стилі переважають багаті прикраси і орнаменти, а меблі, незважаючи на те, що здаються важкими, характеризуються міцною конструкцією і точністю виготовлення.

Дизайнери стверджують, що весь шарм стильних меблів відображає відповідне оточення. Великий метраж, хороше освітлення, це, на їхню думку, пріоритетні елементи. Кухні класичні найкраще виглядають у великих приміщеннях, бажано з досить великою площею вікон, щоб було видно як можна більше деталей.

© 2011 - 2023 Кухні Львів · Наші партнери "Шафи купе Львів" - найкращий вибір - супер ціна!