17 Лютого 2019      715    

Кухонні меблі

Кухонні меблі

Кухня,це одне з місць в будинку, де важлива в першу чергу функціональність. Звичайно, зовнішній вигляд інтер’єру теж важливий. Придбання нових кухонних меблів, це, в основному, рішення на багато років. Тому варто докласти всіх зусиль, щоб нові елементи оснащення виконували практичні функції.

Вибираємо кухонні меблі готові або на замовлення?

Це перше питання, на яке ми повинні собі відповісти. Готові вироби, це малобюджетне рішення. В комерційних пропозиціях ми знаходимо багато фасадів і шаф, які відрізняються міцністю, точністю виконання і привабливою ціною.

Все більшою популярністю користуються модульні кухонні меблі. Це простий спосіб підгонки виробів для нашого інтер’єру. Але варто пам’ятати, що велика частина готових кухонних меблів не буде так добре поєднуватися з нашою кухнею, як меблі, виготовлені на замовлення.

Якщо наш інтер’єр має незвичайну форму або розміри, варто поставити на меблі на замовлення, але ми повинні розраховувати на більш високу вартість. Кухні на замовлення виконуються відповідно до індивідуальних очікувань кожного клієнта. Їх розмір і форма ідеально підходять для розмірів кожного кухонного приміщення, а також його дизайну.

Важливим питанням є також вибір матеріалу, з якого будуть зроблені фасади меблів. Безумовно, найбільшою популярністю користуються фасади з МДФ, їх перевагами є низька ціна і висока міцність. Якщо у нас трохи більший бюджет, варто вибрати дерев’яні меблі. Особливо добре підійдуть вони для кухні  у стилі кантрі.

Якщо ви хочете, щоб декор кухні отримував оптичну легкість, варто поставити на скляні фасади. Це може бути скло молочне, прозоре або вітражне, в залежності від того, який стиль нам найбільше підходить. Пам’ятайте, зі скляними фасадами повинні супроводжуватися скляні полиці всередині меблів. Для кухні в сучасному стилі дуже добре підійдуть, також фасади з нержавіючої сталі, у вигляді цільних сталевих пластин.

 

© 2011 - 2023 Кухні Львів · Наші партнери "Шафи купе Львів" - найкращий вибір - супер ціна!