Ми працюємо з такими фабриками як:

Комфорт меблі

km Комфорт меблі – це найбільший виробник кухоних меблів, в асортименті фабрики 8 колекцій кухонь, кожна з яких має різні кольри фасадів і корпусів.
Кухні фабрики Комфорт адекватні по ціні і якісні. Фабрика виготовлює меблі за 2-3 тиждня від моменту подачі в роботу.
Сайт фабрики де можна переглянути кухні в зручному онлайн каталогу http://km-mebel.com.ua – на сайті проставлені ціни, по цим цінам ми можемо привезти меблі у Львів.
Спеціалісти фабрики розробили зручний онлайн констуркуто кухонь, в ньому ви можете швидко і зручно спроєктувати кухню і розрдукувати проєкт – перейти в конструктор

Мебель стар

ms2. Мебель стар – ще одна київська фабрика, основна спеціалізація якої виготовлення сучасних шаф-купе і кухонних меблів.
Дана фабрика має тільки два варіанта кухонь, перший з плівковими фасадами МДФ, а другий з пластиковими фасадми в алюміневій рамці.
Термін виготовлення так само складає 2-3 тиждня. Сайт фабрики mebel-star.com на сайті ви можете переглянути онлайн каталоги кухонь.
Для підбору кухонь цієї фабрики є дуже зурчний і простий онлайн конструктор в якому можна легко спроєктувати кухню і роздрукувати проєкт, перейти в конструктор

Меблі Сігнал

signal3. Меблі Сігнал – польський бренд під яким продаються крісла і столи до кухні, вибір просто величезний, ціні супер. Офіційний сайт www.signal.pl, також в нас є свій сайт по меблям Сігнал, адреса сайту www.signal.lviv.ua – на цьому сайті проставлені ціни в гривнях.